Recenze Havlíkova přírodní apotéka

• Baleni
  • Moc mi nevoní

Tento přírodní produkt je skvělý . Moje pleť je nyní hydratovaná a svěží . Jeho aplikace a následné působení nezabere delé než 4minuty každé ráno . Už po týdnu používání jde vidět rozdíl. Ze šedé unavené pleti je rázem rozářený obličej . Určitě tento produkt doporučuji

• výborná hydratace pleti

Maska se snadno nanáší ráno hned po probuzení ještě na neumytou pleť Líbí se mi velmi krátká doba působení, jen 3 minuty a zbytky hned smýt teplou vodou . Účinky jsou moc dobré a hlavně ihned viditelné. Vyhovuje mi hloubková hydratace po 72 hodin, dobrá elasticity pokožky a posílení funkce kožní bariéry. Super, má pleť vypadá dobře, žádné známky dehydratace!!

• Vůně
  • Hydratace pleti
  • Splnuje co slibuje

Tato maska je naprotá bomba,už jsem nevěděla a byla upřímně neštastná z toho jak má plět vypadá a nic mi nepomáhalo.Kombinace těhotenství a svatby za 14 dní mi také nepomáhala .A jsem štastná za možnost vyzkoušet tento zázrak.Používám ji přesně dle návodu a vždy je plět naprosto hydratovaná a nacucaná a ten pocit je užásný.Naprosto doporučuji .K tomu je ještě bez chemie

• délka aplikace
  • balení
  • příjmená vůně
  • etiketa se odlupuje z tuby

Už po prvním použití Královské snídaně pro pleť jsem byla nadšená. Mám problém s suchou a citlivou pletí se sklony k akné, takže jsem hledala produkt, který by mou pleť dokázal hydratovat, neucpával póry a zanechal ji krásně hebkou. A přesně to splnila Královská snídaně pro pleť do posledního puntíku.

Maska dokáže hloubkově hydratovat pleť a krásně ji připravit pro další čistění nebo líčení. Oceňuji i rychlost aplikace (3 minuty). K tomu všemu ještě krásně a jemně voní.

Skvěle se hodí i v případě, že často cestujete, protože je zabalená v praktické tubě. Bohužel se etiketa, ač je moc krásná, z tuby trochu odlepuje.

Pokud tedy hledáte výživnou snídani pro vaši pleť, doporučuji tuto ranní masku vyzkoušet.

• hebká plet
  • nádherné balení
  • praktická tuba
  • zatím nic

Oceňuji, že pleť je po jejím používání příjemně hebká na dotek, čistá, věřím, že i dobře hydratovaná. Použití a roztírání masky na obličej je velmi snadné, překvapilo mě, že stačí použít tenká vrstva a přitom je účinná. Také tuba je velmi prkatická, protože ji po použití snadno zavřu.

• Ekologie balení, v hlavní roli udržitelnost
  • Krásně zabalený balíček, pastva pro oči
  • Krém pracuje, jak má
  • Pleť zanechává vyživenou a svěží
  • Ubrala bych na parfemaci

Jedná se o poctivý krém s nevtíravou parfemací. Vůně připomíná pomeranče. Krém je hutný, hůře se roztírá, což není na škodu, jedná se o masku. Žádné štípání se nekonalo, na konci tříminutového intervalu lehce nepříjemný pocit, který po smytí masky vlažnou vodou mizí. Pleť je zanechána čistá, svěží, voňavá, zarůžovělá, tak nějak šťavnatá a vyživená. Prostě funguje, jak má. Krém dorazil krásně zabalený, pastva pro oči, oceňuji také udržitelnost balení. Doporučuji.

• balení v jakém maska přisla
  • parfemace
  • konzistence masky

Maska má naprosto úžasnou parfemaci. Pleť to po ránu hezky nakrmí a na pocit je kůže příjmená. Velmi oceňuji bio složení masky to je určitě super benefit. Pokud máte suchou pleť tak tuto masku oceníte. Já jsem ji musela trošku zředit vodou, ale i tak to byla báječná. Parfemace je nevtíravá.

• Vůně produktu
  • Péče

Oceňuji velmi rychlé dodání produktu. Maska přišla moc hezky zabalená s drobnými dárečky. Maska má velmi příjemnou vůni a pěknou konzistenci. Velmi mě zaujalo její složení. No prostě bomba. Po použití je pleť hebká, hladká a hlavně výživená . Mohu jen doporučit.

Havlíkova apotéka Sněhová vločka zimní krém na tvář 30 ml

Havlíkova apotéka Sněhová vločka zimní krém na tvář 30 ml

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 5. dubna 2023

• Neodolatelná vůně, díky skořici skoro jako cukroví
  • Sezónní produkt, který bývá v apotéce jen v zimním období

Tohle je můj nejoblíbenější krém na tvář a vlastně i na celé tělo. Není příliš mastný, ale skvěle hydratuje. Nemám rád mastnej povlak a tenhle krém se krásně vstřebá, nechá sice ochranný film, ale ten nic nezapatlá. Pokožku nádherně vyživí a ochrání před mrazem.

Ověřený zákazník NuSpring Majda

Přidáno: 21. prosince 2022

Příjemný k pleti

Havlíkova přírodní Apoteka No Poo ! Bio mycí vlasové tonikum 50 ml

Havlíkova přírodní Apoteka No Poo ! Bio mycí vlasové tonikum 50 ml

Natálie Natálie

Přidáno: 14. prosince 2022

(naposledy upraveno 14. prosince 2022)

• snadná aplikace
  • příjemná vůně
  • vyhovoval mi i na citlivou pokožku hlavy
  • žádné výrazné výsledky jsem asi nepostřehla

Nevidím žádné výrazné pozitivní výsledky co se růstu vlasů nebo změny jejich pokožky hlavy týče, dopoužívala jsem celou lahvičku. Ale určitě zároveň nevidím ani žádné negativní, produkt nijak neuškodil naopak mi přišlo, že jemná masáž pokožky hlavy je dobrý zvyk, navíc mi přijde že tonikum hezky voní a jednoduše se používá.
Znova asi nezakoupím. Pokud nad ním ale uvažujete stojí minimálně za vyzkoušení.

Havlíkova apotéka Bio Český krém pro vytíženou pleť 50 ml

Havlíkova apotéka Bio Český krém pro vytíženou pleť 50 ml

Ověřený zákazník NuSpring Zuzík

Přidáno: 6. prosince 2022

• Krásně voní
  • Dobře se roztírá
  • Redukuje červené fleky na tváři

Krém se pěkně roztírá po obličeji a velice příjemně voní. Obličej je pěkně hydratovaný a pokozna nepne. Redukuje červené fleky. Jsem velice spokojená.

Havlíkova Apotéka Krásná slečna noční krém 30 ml

Havlíkova Apotéka Krásná slečna noční krém 30 ml

Natálie Natálie

Přidáno: 23. října 2022

• příjemný i na citlivou aknozní plet
  • nevadí mi ani při atopickém ekzemu
  • super v kombinaci s denním krémem stejné řady
  • nezhoršuje akné, spíš naopak
  • přírodní složení
  • je trochu málo hutný, musím ho použít poměrně hodně, abych měla pocit, že je pleť dostatečně hydratovaná

Příjemný krém pro aknozní a citlivou pleť se sklony k ekzémům. Ze stejné řady používám i denní krém a ten mi přijde o něco lepší, než tento. Čekala bych u nočního, že bude nějak hutnější nebo víc hydratovat, ale přijde mi spíš takový "tekutý" a lehký, musím ho použít poměrně hodně.
I tak mi ale docela vyhovoval a minimálně bych doporučila vyzkoušet, pokud nad ním uvažujete. Nejlépe i v kombinaci s tím denním. :)

Ověřený zákazník NuSpring Ověřený zákazník

Přidáno: 20. září 2022

• Značku zbožňuji
  • skvělé složení
  • přijemný bezproblémový obal
  • vyhovuje mi použití na noc
  • věřím ze zlepšuje celkový tón pleti
  • hodně mizivá vůně, většinou jsem u havlíka zvyklá na skvělé bylinné vůně produktů

Jsem ráda, že řada nabízí denní i noční krém, masku či oční okrém. Zatím jsem se rozhodla vyzkoušet noční krém. Určitě bych zvážila koupit i denní krém. Vyhovuje mi více než "Krásna slečna" od stejné značky, ačkoliv vůně u Krasné zahradnice je velmi jemná, zemitá, cítím spíše zeleň než květiny nebo bylinky.

Ověřený zákazník NuSpring Ověřený zákazník

Přidáno: 20. září 2022

• Nádherně voní!!
  • Značku zbožňuju
  • Akné mi vyloženě nevyléčil, ale neucpává póry a pleť ho snažela dobře
  • Možnost většího balení
  • nemyslím si, že mi pomohl s akné a zanícenou pokožkou, na to je lepší sérum

Znovu už jsem produkt nepořídila, ale vůně je úžasná.

Havlíkova apotéka Ranní maska čistící 3 minutová 30 ml

Havlíkova apotéka Ranní maska čistící 3 minutová 30 ml

Zakoupeno v NuSpring

Velmi dobrý pocit po smytí masky.
Pleť dobře hydratovaná, vypnutá
Menší tuba, jinak doporučuji

Zakoupeno v NuSpring

Je příjemný, ne příliš mastný, hydratuje
Nevím jak dlouho vydrží. Jinak doporučuji

Havlíkova apotéka Krásná zahradnice denní krém 30 ml

Havlíkova apotéka Krásná zahradnice denní krém 30 ml

Zakoupeno v NuSpring

Není příliš mastný, lehce zmatní pleť - barevně sjednotí
Zdá se mi, že ho je málo...

• příjemný pro aknozní i ekzematickou pleť
  • přírodní
  • výborný denní krém
  • cena přijatelná
  • obal se po nějaké době začne trochu lámat a trhat
  • musím ho použít poměrně hodně, nevydrží příliš dlouho

Používám každodenně. Krém není žádný zázrak, který by mě zbavil akné nebo mi vyléčil pleť. Ale nezhoršuje ji a to mi při mé citlivé pleti stačí.
Mám kombinaci akné a atopického ekzemu, tento krém nijak neštípe, nepálí, pleť hezky hydratuje, dávám i ráno pod makeup. Občas ho musím dát docela hodně, jinak mám pocit, že mě pleť stále nepříjemně pne. Mohu ale určitě odporučit, vyhovuje mi již dlouhodobě. Jiný podobný v této cenové kategorii jsem nenašla, vždy musím sáhnout po dražších, takže toto je fungující alternativa.

Havlíkova apotéka mast Havlíkův přírodní zázrak 30 ml

Havlíkova apotéka mast Havlíkův přírodní zázrak 30 ml

Ověřený zákazník NuSpring Antonín

Přidáno: 20. dubna 2022

Zakoupeno v NuSpring

• Chytil jsem ružovku a skoušel jsem hodně mastí a tato mast zabyra na 90% za mě super doporučuji

Hlavně je šetrná k pletí

Zobrazuji 61 - 80 ze 304 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...16