Recenze Havlíkova přírodní apotéka

• Lehké nanášení
  • Vyhladí pokožku
  • Potřeba opravdu 3 min
  • Pocit a vzhled hydratace vydržel jen pár hodin

Vyzkoušela jsem ranní masku a velmi se mi líbila. Za 1. potřeba opravdu jen 3-4 min, což po ránu jistě oceníte. Je velmi pohodlné, že nanáší se na neumytou pokožku, proto nemůžete na ni zapomenout. Takže zvednete se, nanesete masku (líbila se mi lehká textura, spíš jako gel) a jdete si uvařit kávu nabo čaj. Pak si umyjete obličej a pleť je hladká (jemné vrásky zmizí), hydratovaná a jakoby vyhlazená. Občas po nevhodnému produktů mám velmi silný pocit suchosti. Což mě stálo zrovna před prvním použitím ranní masky. Této maska dokázala ten pocit pnutí odstranit za 3 dní používání. U mě pocit hydratace pokaždé vydržel 1-2h. Ale masku doporučuji. Je báječně se postarat o sebe hned po ránu.

• Lehké složení
  • Nevtíravá vůně
  • Rychlá aplikace
  • Nenašla jsem

Královská snídaně pro pleť je opravdu úžasná věc. Moje pleť je krásně hydratovaná, vypadá svěže, není unavená. Aplikace je také velice jednoduchá. Masku určitě doporučuji všem, co mají rádi kvalitní, přírodní produkty. Každé ráno je to pro mě příjemný rituál, určitě doporučuji vyzkoušet.

• Je to krásný ritual
  • Mam krásnou plet
  • Nevin

Úplně miluju ten způsob jakým mi byla maska doručena. Byla zabalená v krásné maslicce a to je super nápad. A ta krásná krabička s milým poselstvím že každá žena je milovaná
Je to super i jako dárek pro milovanou ženu, kamarádku, maminku nebo dceru...

• ekologické balení
  • vůně
  • organická kosmetika
  • lepkavá konzistence na obličeji

Královská snídaně pro pleť dostála svému jménu. Mám problémy se suchou pletí a používám hodně hydratační krémy a tato ranní maska byla příjemnou obměnou. Velmi krásně voní po bylinkách, snadno se roztírá, nepůsobí těžce, jen po chvilce jsem měla na pleti takový trochu ulepený pocit, což u tříminutové masky není nic hrozného.

• Textura
  • Účinky
  • Pocit hydratace
  • Trochu horší "vůně", na kterou si musíte zvyknout

Královská snídaně mi pomohla dát do kupy mojí mdlou a vysušenou pleť, nyní je krásně hydratovaná, svěží a mnohem méně unavená. Každé ráno se těším na její použití, pleť hezky zregeneruje a jakoby vypne a následující nanášení krému je velmi příjemné. Tento produkt mi už několikrát vychvalovaly kamarádky a já jsem ráda, že nyní už své pozitivní recenze také můžu šířit dál ?

• tuba, díky které aplikuju množství, které potřebuji
  • krátká doba působení
  • krásně se roztírá i vsakuje
  • hezky hydratuje, zvláčňuje
  • pleť je vláčná, vůbec mě pak nepne
  • přírodní složení
  • konzistence

Vhodně zvolené balení i množství. Skvěle vymáčknu přesně takové množství, které potřebuji. Konzistence masky je akorát - neteče, ani není příliš hustá, skvěle se roztírá, ihned se vsakuje, pleť je okamžitě hydratovaná. Pleť po ní nelepí. Maska příjemně voní po bylinkách.
Pleť mám po 14denním užívání na dotek jemnou, hladkou, vláčnou. Díky krátké době působení nebyl problém jí zařadit do mé ranní kosmetické rutiny.

• Rychle se vstřebává
  • Jemná bylinková vůně
  • Nelepí

Maska rozhodně stojí za vyzkoušení. Překvapila mě rychlost, s jakou se vsákne do pleti. Nelepí a její jemná vůně bylinek je přijemná, za chvíli po aplikaci vymizí. Zůstává jen pocit napité pokožky, který trvá i po smytí masky. Neměla jsem potřebu dávat si krém, pocit hydratace se opravdu dostavil. Je to velmi povedený produkt.

• Baleni
  • Slozeni
  • Vune
  • Hůře se omyva

Balíček přišel krásné zabaleny . Jako dárek přišly i tři různé vzorecky . Nejvíce se mi na masce líbilo složení . Maska má velmi jemnou a příjemnou vůni . Nanáší se lehce , akorát se hur omyva , ale jde spis jen o zvyk , ze je taková “klouzava”. Již po prvním použití je cítit i vidět změna na pleti . Pleť je taková jasnější ,čistá a hlavně opravdu hydratovana. Určitě si ji ještě koupím . Je už nezbytnou součástí raniho rituálu ?

• Snadno se nanáší
  • Přírodní složení

Po použití masky mám pocit čisté a hydratované pleti. Pleť je zároveň jemnější. Oceňuji, ze maska je na pleti jen 3 minuty, ale za tu dobu udělá na pleti co potřebujete. Super je přírodní čisté složení. Az dojde, tak budu kupovat určitě další balení.

• Opravdu splní co slibuje
  • Kvalitní a velmi sympatická kosmetika
  • Vyšší pořizovací cena

Masku královská snídaně pro pleť od Havlíka jsem si hodně rychle zvykla zařadit do své každodenní ranní rutiny. Aplikace a působení jsou rychlé, což je super.
Pleť mám suchou, dehydrovanou a po masce je hezká, jemná a taková "napapaná". Po celý den je pleť v pohodě a nemusím během dne domazávat ani krémem, aby mne pleť nepnula. Makeup mi taky lépe drží a nevpíjí se během dne tolik do pleti, takže jako příprava pod makeup také skvělá volba. Moc mě maska překvapila, jsem velmi spokojená a určitě ji vřele doporučuji.

• Krátký čas
  • Trošku vyšší cena

Maska královská snídaně je moc příjemná maska, která se nanáší ráno na 3 minuty, takže než se rozkoukám, tak maska se může umýt. Pleť po této masce je velmi příjemná na dotek a jsou hezky stažené póry. Určitě masku doporučuji všem, kteří chtějí mít krásnou pleť.

• Textura
  • Kvalita
  • Balení
  • Celkov

Královská snídaně pro pleť 3minutová ranní maska je dosud nejlepší vyživující maska, kterou jsem kdy vyzkoušela. Má úžasné složení, vůni i texturu. Snadno se nanáší a pleť jakoby po na nesení hned ožila. Poslední dobou jsem trpěla na sušší pokožku a díky této masce se mi pleť zlepšila. Je krásně vyživená a hladká.Tuto masku opravdu mohu všem doporučit.

• Hydratace
  • Rychlost aplikace
  • Trochu hůře se smívá

Skvělý produkt, který mě mile překvapil. Krásně hydratuje, voní, aplikace je velice snadná. Jediné malé mínus je, že se trochu hůře smívá. Řeším to tak, že smívam elektrickým čističem na pleť, takže produkt ještě krásně rozmasíruju do pleti. Jsem maximálně spokojená a doporučuji.

• Konzistence
  • Jednoduchost
  • Nezanechavá mastný film
  • Pohodlná aplikace

Královskou snídani si můj obličej dopřává již přes týden. Nemohu uvěřit tomu, jak nějaká maska může mít tak rychlé účinky. Tato 3minutová maska to od prvního použití dokázala. Pleť je po ní nádherně hydratovaná. A jako bonus je její snadné nanášení a nádherná vůně. Mohu jen doporučit a odteď bude v mém žebříčku masek TOP!

• Způsob použití
  • Složení produktu
  • Už samotné rozbalování produktu bylo zážitkem

Královskou snídani používám každé ráno jako první krok své ranní rutiny péče o pleť. Již po prvním použití byla pleť na dotyk hebká a příjemně vypnutá. Líbí se mi, že stačí jen 3 minuty a pleť se mi krásně rozzáří. Maska má velmi příjemné složení, krásně voní a hlavně neucpává póry, což je pro mě velmi důležité. Jako přidaná hodnota k tomuto produktu pro mě je i to, že produkt přišel krásně zabalený a součástí byly i 3 vzorky dalších produktů.

• Hydratace
  • Pocit čisté a svěží pleti

Balíček s maskou byl dodány do dvou pracovních dnů. Byl nádherně a s láskou zabaleny a jako bonus k masce byly tři testery jiných masek.
Tříminutová snídaně krásně voní a dobře se roztírá. Prvně mi způsobila trochu začervenání pleti, ale na to je upozorněno v příbalovém letáku. Ihned po umytí jde poznat, jak je pleť hydratovaná a hebká.
Celkově je stav pleti lepší a ráda se k masce vrátím!

• vůně
  • aplikace
  • pocit čisté a hydratované pleti
  • může působit hutně

Královskou snídani jsem zařadila do svého ranního rituální především proto, že krásně voní a dobře se aplikuje. Působí pouze 3 minutky, není problém ji tedy využívat ikdyž spěchám do práce. Po umytí je pleť hydratovaná a dočištěná. Královská maska je pro mě dalším z nepostradatelných produktů Havlíkovy apotéky!

• Maska je velice příjemná
  • Hezky voní
  • Účinkuje a hydratuje
  • Přišla v moc hezkém balení

Maska je skvělá, pleť je po ni krásně hydratovaná a po ránu dodá pleti krásný pocit svěžesti pokožky. Vůně a konzistence je také velmi příjemná. Velice oceňuji i balení, v kterém celá maska přišla - ozdobný papír a stuha z vybalování udělaly zážitek. Moc doporučuji.

• příjemná textura při nanášení
  • jemná květinová vůně
  • snadná aplikace (v tubě)
  • nádherné ekologické balení
  • hydratovaná pokožka
  • "mastná" textura při smývání

S královskou snídaní pro pleť (3minutovou ranní maskou) a značkou Apoteka, jsem se setkala poprvé. Produkt přišel v krásném, zdobeném, ekologickém balení, spolu s motivačními citáty na obalu ("Jsi krásná; Jsi milovaná, ..."). Na první moment jsem byla velmi mile potěšena. Každé ráno jsem si nanesla masku na neumytý obličej a než jsem si připravila snídani, mohla jsem masku smýt :) Samotná maska se velmi snadno nanáší díky tubičce a voní lehkou květinovou vůní. Masku jsem vždy krouživými pohyby vícekrát zapracovala, než změnila barvu na bílou. Opravdu snadné :)
Za drobné negativum považuji samotné smývání masky, protože jsem měla pocit "mastné" textury. Myslím si ale že ty zbylé části masky na obličeji ničemu neškodí, naopak.

• Rychlá aplikace
  • Není nutnost dalších přípravků
  • Výsledky během pár dní
  • Organická kosmetika
  • Nic negativního neshledávám

Produkt Královská snídaně pro pleť je velmi povedená pleťová maska. Není nutnost dalších přípravků a časově to zabere i s aplikací maximálně 5 minut. Výsledky jsem pozorovala už po pár dnech, pleť byla mnohem hydratovanější a celkově mnohem lepší. Pro dlouhé době jsem narazila na skvělý výrobek.

Zobrazuji 41 - 60 ze 304 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...16