Recenze Havlíkova přírodní apotéka

• Že mohu ráno nanášet masku na pleť ještě před umytím.konzistence a lehká roztíratelnost a vůně masky.
  • Že se maska aplikuje ráno a jen kratší čas
  • Vynikající složení
  • Jak rychle ubývá?

Královská snídaně mé pleti přinesla královsky rozsvícenou a naplněnou pleť která lépe odolává vnějším vlivům přes den.
Maska se skvěle roztírá je lehká pro pleť a velice příjemná.
Nejvíc se mi líbilo že se nanáší před mytím a její krátká aplikace díky které si jí stíhám dávat i ráno před prací.
Krásně pleť ráno provoní.
Je to další příjemný raní rituál.
Vřele doporučuji!

• Efekt
  • Složení
  • Parfemace
  • Balení

Troufnu si říct, že jsem doposud vyzkoušela již opravdu velkou škálu masek, různých značek, složení i ceny. Tato maska od Havlíkovy apotéky však většinu z nich předčila. Pleť po ní byla krásně hydratovaná, rozzářená a tento efekt hlavně přetrvával po celý den. Vyzdvihla bych také skvělé složení a nádherné balení.

• Hydratace
  • Praktické balení
  • Hustější konzistence pro mastnou pleť

Hned po prvním použitím, byla pleť hydratována a svěží. Po pár minutách je pleť zcela prozářena a vyživenější. Maska má příjemnou vůni. I obal masky je šetrný k přírodě. Maska je na pleti velmi příjemná a není na pleti vůbec znát. Velmi se mi líbilo praktické balení masky, které je kovové

• Snadná aplikace
  • Okamžitě viditelné výsledky
  • Krásné balení
  • Příjemná vůně

Královská snídaně pro pleť předčila mé očekávání. Maska má lehkou konzistenci, perfektně se roztírá, má nevtíravou bylinkovou vůni, navíc je z čistě organických ingrediencí. Hned po prvním použití byl viditelný výsledek, pleť krásně hydratovaná, svěží, zdravější look. Pro denní použití ještě před umytím se nanese maska, pouhé tři minuty a ranní pleťový booster je hotový. Pro mě naprosto boží výrobek, tahle přírodní kosmetika funguje.

• hezky voní
  • snadno se nanáší
  • pocit na pleti
  • složení
  • hydratace
  • balení

Tato 3 minutová ranní maska mi zlepšila den již tím, že jsem mohla balíček rozbalit. Těšila jsem se na ráno až ji vyzkouším. Má krásnou vůni, hladkou konzistenci a na pleti je příjemná. Cítím že pleť je hydratovaná a čistá, rozjasněná. Na použití stačí malé množství, dobře se roztírá. Doporučuji vyzkoušet :)

• příjemné složení
  • dobrá konzistence
  • vyšší cena

Ze začátku mě zarazilo nanášet něco na neumytou pleť. Ale nakonec se z toho stal krásný ranní rituál. Maska má příjemné složení a nanést jí stačí opravdu trošičku. Byla jsem k produktu lehce skeptická, ale nyní mám pleť krásně hydratovanou a když si jednou masku zapomenu/nestihnu nanést, tak pleť zůstává i tak svěží a krásná. Můžu všem jen doporučit :)

• Efekt
  • Balení

Ranní maska mě překvapila hlavně v tom, že se má nanášet na ještě neumytou pleť. Postupovala jsem však přesně podle návodu a musím říct, že účinek jsem pocítila ihned po nanesení. Jako by se pleť najednou probudila. Maska je na pleti velice příjemná, pleť rozzáří a zjemní.

• vůně
  • snadné použití
  • stačí 3 minuty
  • hydratovaná pleť
  • vyšší cena

Královská snídaně pro pleť má jemnou gelovo-krémovou strukturu a lehce se roztírá. Stačí 3 minuty a je hotovo, pleť je svěží a hydratovaná, nádherně voní a obličej není mastný.
Produkt splnil vše, co jsem od něj očekávala, pleť je opravdu více hydratovaná, není suchá a jedná se o přírodní kosmetiku.
Jediné mínus - trochu vyšší cena.

• vůně
  • hydratace

Tento produkt bych vám jednoznačně doporučila! Masku používám každé ráno hned po probuzení a moje pleť je po celý den krásně hydratovaná. Produkt vám krásně nastartuje nový den a hned se po použití masky cítíte krásně a svěží po celý den. Aplikace masky je opravdu snadná a krásně se roztírá po pleti. Maska je pro všechny typy pleti.

• Ano

Myslím si , že člověk co má velmi citlivou pleť , a nesnese na sobě jakékoliv přípravky .
Tak tato maska je pro vás přímo stvořená .
Krásné voní , velmi dobře se nanáší .
Pleť je po pár použití velmi hydratovaná, svěží , a na dotek extrémně jemná.
Doporučuji, používat dvakrát denně ráno a večer .
Takže já výrobek určitě zakoupim .
Jsem maximálně spokojená .

• Způsob použití
  • Krásné balení
  • Přírodní složení
  • Po použití viditelná hybratace
  • Zmírnění akné

Úžasný produkt! Oceňuji velmi jednoduchou a rychlou aplikaci. Maska má jemnou krémovou konzistenci a krásnou bylinkovou vůní. Hned po použití je pleť krásně hydratovaná a po delším pravidelném používání se pleť hodně zjemnila a zmínilo se mi také akné.

• Naprosto dokonalý produkt pro pleť

Tento krém mě opravdu velmi nadchnul ihned po nanesení a následném smytí, pleť zůstala krásně vláčná, velmi hebká na dotek , výživená, výsledek byl téměř okamžitý..produkt splňuje vše co je na něm psáno , obrovskou výhodou je že je vhodný pro každý typ pleti . Za mě obrovská spokojenost a doporučuji Všem kteří rádi své dopřávají opravdu zdravý kvalitní luxus ☺️

• maska není v plastovém obalu
  • rychlá aplikace
  • přírodní produkt
  • výběr účinných složek

Měla jsem možnost vyzkoušet tuto přírodní masku, které stačí aplikace pouze na 3 minuty a ještě k tomu se lehce roztírá. Je fajn, že je pro všechny tipy pleti. Hned od druhého dne jsem poznala že není moje mastná pleť už tak mastná. Mám ráda přírodní kosmetiku. Ze začátku jsem měla pochyby o kombinaci složení, ale teď už vím, že byly zbytečné. Mohu doporučit všem, které chtějí s láskou pečovat o svou pleť :-)

• Přírodní složení
  • Dražší, ale vyplatí se

Aplikace je velice lehká a příjemná, produkt voní po mateří kašičce. Po umytí je pleť vláčná a hebká. Vyživuje pleť hloubkově, zmizelo mi akné a pleť se celkově hojí. Zkoušela jsem aplikovat i na přítele, který má zase suchou pleť se sklony k ekzémům a výsledek je proste super!

• Vůně, příjemný pocit po použití
  • Neshledala jsem

Každodenní používání Královské snídaně pro pleť 3minutové ranní masky mi přináší pocity dobře hydratované pleti, pocity hebkosti a pleť je viditelně rozjasněnější. Účinky jsou patrné už po týdnu každodenního používání a přetrvávají opravdu celý den. Po aplikaci masky ale potřebuji nanést ještě denní krém. Masku rozhodně doporučuji a vyzkouším i jiné přípravky od této značky.

• Složení
  • Výsledky průměrné

Maska přišla moc hezky zabalená, ještě s několika vzorečky, což potěší hned ze začátku. Konzistencí odpovídá hutnějšímu krému, což je fajn, že nikde po obličeji nestéká. Parfemace je minimální. Po umytí vodou je obličej hezky jemný, ošetřený před aplikací makeupu či dalších produktů ze skincare. Výsledky po delším používání nejsou úplně ohromující, ale určitě to je příjemný produkt, který lze doporučit.

• Příjemná vůně
  • Jednoduché použití
  • Rychlá, ideální na ráno
  • Musí se oplachovat vodou
  • Trochu pocit pnutí

Královská snídaně pro pleť je skvělou volbou pro všechny, kteří jsou ráno, podobně jako já, spíše ploužící se mrtvoly. Její jednoduchost a rychlost použití vám získá spoustu času.
Vzhledem k mé citlivé pleti jsem se také bála, jak bude má pokožka na masku reagovat. Šlo mi zejména o nepříjemné štípaní, které se zde nedostavilo. Maska pleť krásně vyčistí a pomůže předejít i akné.

• příjemně se nanáší
  • 3 minuty
  • pleť je po použití jasnější

Pleť je po použití krásně vypjatá. Maska působí i na malé mimické vrásky a po dlouhou dobu hydratuje pleť. Na plet se výborně nanáší. Necítila jsem žádné pálení a po umytí cítím pleť krásně hebkou. Navíc oceňuji, že působí jen 3 minuty času, během kterých si ráno udělám hygienu. Z masky mám výborný pocit, a kosmetiku této značky budu používat i dál.

• Pocit po umytí
  • Dodá hydrataci
  • Krásně zabaleno
  • Citlivější pleť může reagovat vyrážkou

Maska krásně voní, dobře se nanáší, při dlouhodobém používání je pleť zářivější, hydratovaná.
Citlivější pleť může reagovat podrážděním, které rychle odezní.
Doporučuji kombinovat denním krémem se spf.
Určitě stojí za koupi, jde p přírodní produkt bez chemických přísad, který funguje.

• Rychlá a snadná aplikace
  • Cítila jsem z toho vůni travin, která mi není příjemná.

První co mě na masce zaujalo bylo její složení a musela jsem ji vyzkoušet.
Hned po použití jsem měla pleť krásně rozzářenou a jemnou. Její rychlá aplikace mi také vyhovuje akorát mezi čištěním zubů :D. Pro mě má i příjemnou konzistenci. A opravdu jsem s maskou spokojená. Už jen to, že je moje pleť krásně jasná bez začervenání a suchých šupinek je pro mě výhra.

Zobrazuji 21 - 40 ze 304 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...16