Recenze CD PROJEKT

Zakoupeno v Electro World

• super příběh
  • graficky úžasné (PC)
  • dobrá hratelnost (PC)
  • nedokončené vlastnosti (nutné updaty)

Desítky (stovky) hodin zábavy pro jedno hraní pokud nejdete jen po hlavní storyline. Osobně se bavím hodně, nicméně je fakt, že momentálně je ve hře vícě věcí/funkcionalit, které by zasloužily vylepšit. Tahle hra byla vydána tak o 6 měsíců dříve než měla. Na druhou stranu atoři hry jsou známí tím, že jejich hry vylepšují k dokonalosti. Pokud nespěcháte, počkejte, ale nenechte si Cyberpunk ujít, stojí to za to.

Ověřený zákazník FakaHeda Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2021

• ..
  • ..

Pavel Pavel

• Velmi chytlavý hlavní příběh
  • Neotřelé prostředí
  • Mnoho možností a taktik, jak hru hrát
  • Poutavě vykreslené vedlejší postavy
  • Město je sice plné zakázek a vedlejších úkolů, časem se však opakují
  • Občasné chyby a propady FPS v náročných scénách (hráno na Xbox One X)

Na Cyberpunk jsem se těšil. Mám rád příběhové hry, které procházím téměř jako interaktivní film. Prostředí z budoucnosti mne zaujalo, je to příjemná změna oproti fantasy světům. Hlavní příběh je zajímavý, jak hra nabere tempo, už vás nepustí. K postavám jsem si vybudoval různé vztahy a závěr byl pro mne velmi emotivní. Konců je zde ale více, nabízí se tak možnosti znovu-hratelnosti. Velkou výhodou je, že mise můžete plnit hezky potichu, případně si cestu prostřílet. Hrál jsem po patchi 1.0.6, hra byla již celkem dobře odladěná. Žádný zásadní bug jsem nezaznamenal. Určitě si dám příběh ještě jednou kvůli jinému konci. Ano, vývojáři nás masírovali velkým marketingem a jak moc bude hra dokonalá. Určitě tomu tak není, nicméně, nenávist, jaká je zmiňována v diskuzích mi přijde přehnaná. Cyberpunk přinesl příjemnou změnu v žánru a rozhodně dokáže na dlouhý čas zabavit. Pokud ale nejste zastánci “kyber” věcí, technologí z budoucnosti apod., hra vás tolik chytit nemusí.

Ověřený zákazník Kuma.cz K

Zakoupeno v Kuma.cz

Hra se seká a má nedokonalosti

Ověřený zákazník GAME SHOP Ověřený zákazník

Zakoupeno v GAME SHOP

• Super hra po dlouhé době
  • Pár bugů, ale dá se to přežít

Ověřený zákazník Electro World Pacholiček

Zakoupeno v Electro World

Super hra

Ověřený zákazník Smartnakup.cz Hense1t

Přidáno: 31. prosince 2020

Zakoupeno v Smartnakup.cz

• V soucasne herni konkurenci urcite nadprumer
  • Cena spadla rychle dolu (1399 a mene v kamennem obchode vs 1799 v PS Store)
  • Znovuhratelnost
  • Na PS4 Pro nevyvazena optimalizace
  • Nestabilni FPS
  • Hra pada v prumeru kazdych 90 minut
  • Graficke a technicke bugy
  • Hlavni pribeh dost kratky
  • Chyby v ceskych titulcich

O technickem stavu bylo znamo jiz od prvnich dni, ze na zadnem z Playstationu neni perfektni. O to vetsi ocekavani jsem mel od pribehu, ale ten je pri nejlepsim (pokud mluvime o hlavni lince) prumerny a pomerne kratky bez vetsich zvratu. Proste se vam neco dostane do hlavy a vy se to snazite dostat ven. Konec. Otevreny svet nabizi jen malo moznosti jak se uabavit, napriklad v cele hre je jen jedna heterosexualni romance, jeden random sex a jedna prostitutka. Sexualni sceny vidite z pohledu prvni osoby.

Zaklínač 3: Divoký hon (Edice Hra Roku)

Zaklínač 3: Divoký hon (Edice Hra Roku)

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Zakoupeno v Herní svět

skvela hra , velmi pekne zpracovani , sice nemam v pc jiz mechaniku , ale po rozbaleni je odkaz , kde jsem hru pomoci aplikace stahl a nainstaloval a spustil pomoci kodu

Ověřený zákazník Konzole a hry Ověřený zákazník

Zakoupeno v Konzole a hry

• CZ,dobrá hratelnost,super hra,spokojen.
The Witcher 3: Wild Hunt GOTY

The Witcher 3: Wild Hunt GOTY

Ověřený zákazník Prokonzole.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Prokonzole.cz

• Asi žádné

Ověřený zákazník Gamehouse Ověřený zákazník

Zakoupeno v Gamehouse

• Rychlé dodání, kvalitně zabalené zboží

Ověřený zákazník Kuma.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Kuma.cz

Tato hra měla vyjít až tak za další půl rok mnoho nedostatků hra padá prostě hrůza PS4 Pro.

Ověřený zákazník FakaHeda Mike

• Velmi kvalitní příběh
  • Možnost zasahovat a ovlivňovat dialogy
  • Velké množství kvalitních vedlejších misí
  • První PRG, které mě bavilo
  • Obrovská mapa plná zážitků
  • Řada malých detailů, které dělají hru živější
  • Řada malých bugů
  • Špatně optimalizované (fps kolísá mezi 20 - 90)

Na tuto hru jsem, jako hodně hráčů, čekal dost dlouho a těšil jsem se na vydání. Koupil jsem druhý den po vydání.
Hra rozhodně nezklamala, příběh je úchvatný, vedlejší mise zabaví na dlouhou dobu a rozhodně hru budu ještě nějakou dobu hrát.
Co mě zklamalo jsou bugy. Je to řada menších bugů. Asi jednou za 20h jsem musel hru načíst z poslední uložené pozice. Optimalizace je špatná, hra se občas seká a občas jede daleko nad 60 fps.
Celkově jsem si hru oblíbil a doufám, že v budoucích updatech se bugy opraví a hra z optimalizuje.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Všechno

Za ty peníze ani náhodou, navíc Sony i Microsoft začínají vracet peníze nespokojeným lidem...Už ztoho důvodu bych si ji nekoupil.Za mě jedna z nejočekávanějších her, ze které se stal neuvěřitelný propadák..

Zaklínač 2: Vrahové králů (Rozšířená edice)

Zaklínač 2: Vrahové králů (Rozšířená edice)

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Zakoupeno v Herní svět

• Výborná hra s dobrou češtinou
  • Mnoho hodin zábavy

Ověřený zákazník GAME SHOP Felda

Zakoupeno v GAME SHOP

Na hru je spoustu negativních ohlasů. Já jsem nadšený, sem tam bugy, ale která hra je nemá a zmlsanost hráčů je opravdu velká. Hra mi běží bez problémů na PC s Nvidii 1050, procesorem i5 a 24 RAM Nemusím mít rozlišení K4, hrál jsem prvního Dooma Cena standardní s porovnáním k ostatním hrám Felda

Ověřený zákazník YourGames.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v YourGames.cz

ještěstále mám pusu dokořán

Jakub Jakub

Přidáno: 28. prosince 2020

(naposledy upraveno 28. prosince 2020)

• Dobře zpracovaný příběh
  • Skvělá atmosféra
  • Krásný design fiktivního světa
  • Propracované vedlejší dějové linky
  • Rozjíždí se pomalu
  • Nejde o sandbox se spoustou možností (GTA, RDR2)
  • Grafika je místy nevyrovnaná

Kvůli atmosféře světa, ve kterém se odehrává vážně tu hru stojí za to zahrát. Kdo čeká GTA nebo RDR zážitek, asi zažije obrovské zklamání. Zdejší svět a město mají pouze funkci kulisy, ve které se odehrává samotný děj a side questy. Naštěstí obojí je tak famózně zpracované že v kombinaci s audiovizuální stránkou to vytváří IMAXový zážitek. Koho nebaví příběh nebo žánry cyberpunk a noir detektivky bude hrou pravděpodobně ztrácet čas. Ve hře v podstatě kromě spletitého příběhu a občasných miniher s ním spojených nic moc nenajdete. Já bych hru přirovnal k Witcher 3, akorát se ještě více kloní k vyprávění příběhu a umí vás do sebe více vtáhnout.

Ověřený zákazník FakaHeda Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v FakaHeda

Hře hodně dlouho trvá, než se rozjede, ale když se to konečně podaří (asi tak po 10 hodinách), začne to zase stát opravdu za to. Na PC jsem zatím nepotkal žádný bug a i na starším hardwaru mi hra běží obstojně, takže za mě zatím nakonec velká spokojenost (byť na začátku jsem se k hraní musel hodně přemlouvat). Jediná moje větší kritika je, že bez kontroleru nejde chodit, doufám, že to opraví co nejdřív, pro mě je to hodně důležité k dotažení atmosféry.

Zobrazuji 201 - 220 ze 500 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13...25